• Hakkımızda

    /

    aboutus_locations

    Çeyrek asra yaklaşan tecrübesi, yönetimi, dinamik ve güçlü yapısı ile “Entek Elektronik”, her geçen gün gelişmekte ve üstün donanımlı Ar-Ge cihazları üretiminde Türkiye’de önemli bir rol oynamaktadır. Ürünlerini son teknoloji ile geliştirmekte, Türkiye’nin önde gelen bilim insanlarının istekleri doğrultusunda bu cihazları kullanımı en verimli olacak şekilde tasarlamakta ve üretmektedir. Bu doğrultuda daha önce üretimi yapılmayan bir çok ürünü Türkiye’ye kazandırmıştır. 2008 yılında sunduğu bir proje ile Tübitak tarafından Ar-Ge desteğine layık görülen Entek Elektronik, alanındaki yenilikçi ve güvenilir yerini daha da sağlamlaştırarak üretim çalışmalarına devam etmektedir.

    Firma üniversitelerdeki ve araştırma merkezlerindeki akademisyen hocalarımızın ve araştırmacıların istekleri doğrultusunda özel amaçlı sistemler tasarlamakta, bunun yanı sıra Ar-Ge, laboratuvar cihazları ve mikroişlemci kontrollü sistemlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda medikal alandaki 25 yılı aşan tecrübesi ile tıbbi cihazlara yönelik üretim ve servis vermektedir.

    Kurulduğu yıldan itibaren ürünlerine duyulan güven ve üstün kaliteli teknik servis desteği ile müşterilerinin güvenini kazanmış olup bu özelliği ile alanında tanınan şirketlerden biri haline gelmiştir.